Wings for Life World Run Sunday, May 5, 2019
Izmir Türkiye
1
6
9
Gün
0
9
Saat
5
8
Dakika
Aktivite Web Sayfası

Bilgi

2014'ten beri düzenlenen Wings for Life Wold Run, özgün formatıyla dünyanın dört bir yanından binlerce koşucunun katıldığı bir bağış etkinliğidir.
 
Özgün olduğu kadar eğlenceli bu etkinlikte gece ya da gündüz, yağmurlu ya da güneşli şartlar fark etmeksizin tüm katılımcılar aynı anda koşamayanlar için koşar.
 
Wings for Life World Run'da koşucular bitiş çizgisine ulaşmaya çalışmaz; onun yerine yarışın başlamasından yarım saat sonra yola çıkan ve hızı giderek artan tanınmış isimlerce kullanılan 'Yakalama Aracı’yla bitiş çizgisi koşuculara ulaşır. 
 
İlk yakalananların bitişi ilk kutlayanlar olduğu, son kadın ve erkek koşucu yakalanıncaya dek devam eden bu etkinliğin gelirlerinin tamamı direkt olarak omurilik felcinin tedavisi için yapılan üst düzey ararştırmalara aktarılır.
 
Genç ya da yaşlı, çılgın kostümlü ya da ciddiyet sahibi, sıradan koşucu ya da atlet pek çok farklı kitleden farkındalık sahibi insan fark yaratırken eğlenmek için bir araya gelir.
 
Katılımcılar App Run sayesinde resmi lokasyonlarda olmasa dahi koşuya katılıp dünya sıralamasında yerlerini alabilirler.
Runner Running , Marathon
TRY 80.00 Seç

Harita

Katılımcılar

Kurallar

Aktivite Web Sayfası

Aktivite Web Sayfası : https://www.wingsforlifeworldrun.com
Facebook :
Instagram :
Twitter :